В СБУ повідомили важливі новини

Останнім часом на Сході України ситуація вкрай напружена, Росія активно перекидає до окупованого Криму військову техніку та вже організувала військовий табір. Через ці події Служба безпеки України повідомила про прийняття важливого рішення у понеділок, 19 квітня.

СБУ. Фото: скріншот YouTube-відео
СБУ. Фото: скріншот YouTube-відео

Найближчим часом на більшій території Україні будуть проходити антитерористичні навчання. Вони будуть масштабними та складатимуться з декількох етапів.

Вказано, що під час навчань особливу увагу буде приділено захисту кордонів держави та важливих об'єктів інфраструктури.

В СБУ повідомили, що масштабні навчання було вирішено проводити у зв'язку з необхідністю покращити міжвідомчу взаємодію, щоб сумісними зусиллями мати змогу протистояти можливим терористичним та диверсійним загрозам.

Під час тренувань, в СБУ повідомили, що під особливою увагою та захистом будуть знаходитися об'єкти важливої інфраструктури, в тому числі транспортна та енергетична системи.

Повідомляється, що у масштабних навчаннях будуть залучені підрозділи з регіонів СБУ, Нацполіції, Держприкордонслужби, Нацгвардії, Нацполіції та ДСНС. Також на навчаннях будуть присутні й представники з органів місцевого самоврядування та виконавчої влади.

Навчання. Фото: СБУ

Планується, що навчання буде проводитися в максимально приближених до реальних умовах. Однак, права та свободи громадян будуть неухильно дотримуватися.

Тому, під час навчання можливе тимчасове введення особливого режиму, як, наприклад, обмеження чи навіть заборона руху транспорту. Також можуть перевіряти документи пішоходів та оглядати транспортні засоби.

Пресслужба СБУ у зв'язку з проведенням навчань просить українців поставитися з розумінням до заходів та виконувати вимоги правоохоронців. Минулого тижня навчання вже почали проводити у Харківській, Херсонській та Сумській областях.

Раніше портал "Стіна" повідомляв, що Володимир Зеленський відреагував на ескалацію конфлікту на Донбасі та зробив важливе звернення до українців.

Також ми писали, що президент України Володимир Зеленський оцінив шанси України щодо вступу в НАТО та ЄС.

Популярные новости сейчас

В Украине электронные паспорта приравняют к бумажным: в Кабмине назвали точную дату

Никакой жары и осадков: синоптики рассказали, какой будет погода в Украине 25 июля

Молодая жена Виктора Павлика кардинально изменилась: трендовая стрижка ей к лицу

Показать еще

Нагадуємо, що нещодавно Володимир Зеленський з дружиною повернулися з Парижу, де зустрічалися с президентом Франції Емануелем Макроном та його дружиною Бріджит, щоб обговорити низку важливих питань, в тому числі й ситуацію на Донбасі.