В уряді хочуть знизити вартість квитків на авіарейси

Цю тему обговорили під час чергової наради Кабінету Міністрів 20 квітня. Інформація з’явилася на офіційному порталі уряду. Зазначається, що прем’єр-міністр Денис Шмигаль підкреслив, що наразі необхідно зробити щось для розвитку внутрішнього туризму. Один з варіантів – запровадити нульовий ПДВ на авіаквитки.

Аеропорт. Фото: YouTube, скрін
Аеропорт. Фото: YouTube, скрін

Варто зазначити, що під час карантину особливо постраждали не тільки розважальні центри, але й туристичні компанії та авіаперевізники. В першу чергу це пов’язано з тим, що різні країни, міста та регіони періодично закривали кордони та вводили обмеження, через що туризм був просто неможливий. Тож тепер в уряді вирішили зробити щось для того, щоб наші авіакомпанії могли відновлюватися. Стосується це внутрішніх авіаперельотів.

Таким чином, пояснив Денис Шмигаль, звільнення від оподаткування квитків на внутрішні рейси допоможе знизити вартість квитків по країні. В результаті громадяни отримають дешеві квитки та зможуть легше подорожувати країною. Зробити це, вважає прем’єр, треба вже до літа, щоб внутрішній туризм вже набирав обертів. Тим паче, що не треба забувати, що якраз влітку українці все одно захочуть відправитися на відпочинок. Враховуючи те, що в інші країни зараз відправитися не так вже й легко, то внутрішній туризм (ще й з заниженими цінами на квитки) буде виглядати для наших громадян привабливіше.

Що стосується інших країн, то наразі туристи, які повертаються в Україну, повинні відправлятися на самоізоляцію, або ж надавати негативний тест на коронавірус (зроблений не раніше, ніж за три доби до перельоту).

Нагадаємо, раніше портал Стіна писав про те, що в уряді розповіли, як можна отримати карантинні 8 тисяч гривень. Стало відомо, хто може отримати таку допомогу, і що для цього потрібно зробити.

Також повідомлялося, що вже з 1 травня в Україні почнуть діяти нові правила надання субсидій. Стало відомо, кому можуть відмовити в державній допомозі.

Крім того, в Україні хочуть змінити розрахунок середньої заробітної плати. Експерти пояснили, що може змінитися через це в житті громадян.