Андрій Шевченко прокоментував матч збірної України на Євро-2020

13 червня українська команда вийшла на поле зі збірною Нідерландів. Підсумковий рахунок-3: 2 на користь «помаранчевих». Під час пресконференції свою думку про матч висловив головний тренер нашої збірної Андрій Шевченко. Відео з'явилося на YouTube-каналі "Ukrainian Assoсiation of Football"»

Андрій Шевченко. Фото: YouTube, скрін

Так, тренер зазначив, що матч видався дуже цікавим. На думку Шевченка, в першому таймі було чимало цікавих моментів і від однієї, і від другої команди. Однак наприкінці українська збірна, на думку тренера, пропустила не дуже обов'язковий гол. Відзначимо, що переможний гол Нідерланди забили майже що перед фінальним свистком, коли рахунок був рівним (2:2).

Цей м'яч можна було б не пропускати, підкреслив Шевченко. Однак він зазначив, що вдячний нашим спортсменам за таку гру. Він пояснив це тим, що в момент, коли рахунок був 0:2 не на нашу користь, футболісти змогли зібратися з силами і ще забити кілька голів, зрівняти рахунок. У цей момент команда, вважає Андрій Шевченко, проявила себе на високому рівні.

Варто відзначити, що це був тільки перший матч України в «Євро 2020». На цьому етапі нашу збірну чекають і інші зустрічі:

• Україна-Північна Македонія - 17 червня;
  • Україна-Австрія - 21 червня.

Що стосується матчу з Нідерландами, то він точно увійде в історію. Річ у тому, що раніше ще не було такого матчу на європейському рівні, коли тільки в другому таймі будуть забиті 5 голів, враховуючи, що перший тайм був закінчений з рахунком 0:0. Вболівальники все ж виявилися задоволені грою обох команд, що можна зрозуміти за відгуками в коментарях. Тепер потрібно готуватися вболівати за нашу збірну вже в нових матчах.

Нагадаємо, раніше портал Стіна писав про те, що у мережі вирішили показати фотографії з відпочинку зірок українського футболу. Представниці прекрасної статі точно залишилися в повному захваті від таких знімків.

Також повідомлялося, що у Росії багато хто став критикувати нову форму української збірної з футболу. Ситуацію прокоментував і Андрій Шевченко. Тренер розповів, що для нього головне в цьому питанні.

Крім того, український футболіст Олександр Зінченко скоро стане татом. Спортсмен поділився фотографією зі своєю дружиною в соціальній мережі.