Вчені визначили, який фрукт допоможе серцю, з'явилися дані досліджень

Вчені визначили що унікальний фрукт авокадо може допомогти у роботі серця про це пише спеціалізований сайт healthline.

Фрукты на рынке. Фото: скриншот Youtube
Фрукты на рынке. Фото: скриншот Youtube

Попри те що більшість фруктів корисні вуглеводами авокадо налічує в собі безліч корисних жирів. Цей фрукт цінується за високу поживну цінність. Авокадо називають супер продуктом ті люди, які дбають про своє здоров'я.

У складі авокадо 20 різних вітамінів та мінералів найпоширеніший вітамін К, фолат, калій, вітаміни групи В, Е та С. А також магній, марганець, мідь, залізо, цинк, фосфор. Незначна кількість вітаміну А. В2, В3.

Авокадо містить багато калію який повинен підтримувати здоровий рівень артеріального тиску. Також авокадо насичений здоровими для серця мононенасиченими жирними кислотами. Олеїнова кислота пов'язана зі зменшенням запалень та впливом на гени кліток пов'язані з раком.

Також авокадо знижує рівень холестерину, тригліцеридів у крові на 20%. Дослідження показали, що рівень холестерину у крові при вживанні авокадо знижується на 22%, а хороший холестерин збільшується до 11%.

Дослідження показують, що вживання авокадо може знизити фактори ризику серцевих захворювань. Вживаючи цей фрукт, який ще називають "алігаторною грушею", існує велика ймовірність зниження метаболічного синдрому — групи симптомів, які є основним фактором ризику серцевих захворювань та діабету.

Авокадо містить багато антиоксидантів, включаючи лютеїн і зеаксантин. Ці поживні речовини дуже важливі для здоров'я очей і знижують ризик дегенерації жовтої плями та катаракти.

В одному дослідженні люди, які їли авокадо під час їжі, відчували себе на 23% більш задоволеними і мали на 28% нижче бажання їсти протягом наступних 5 годин.

На сайті Стіна ми писали, що одна з найпопулярніших каш серед українців є ще й досить корисною.

Раніше Стіна інформувала, що експерти розповіли, який хліб не варто вживати, та чим це загрожує.

Нагадаємо, ми писали, як визначити якісний товар на базарі, поради експертів які стануть у пригоді.