В «ПриватБанк» розповіли про графік відділень в святкові дні

Графік конкретних відділень клієнти завжди можуть дізнатися на офіційному порталі банку. Враховуючи, що з 1 по 4 травня в Україні державні вихідні, відділення будуть працювати трохи інакше, про що представники фінансової установи вже розповіли в соціальній мережі.

Відділення ПриватБанку. Фото: YouTube, скрін
Відділення ПриватБанку. Фото: YouTube, скрін

Нагадаємо, що з 1 по 4 травня українці відпочивають, бо святкуються Всесвітній день праці та Великдень. Крім того, 9 травня буде важлива дата – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Через це вихідним буде і 10 число. В результаті, графік у відділень «ПриватБанку» в святкові дні буде таким:

  • 1, 2, 3, 4 числа – відділення не будуть працювати;
  • 8 числа – будуть працювати лише ті відділення, в яких графік роботи щосуботи (робочий час буде скорочений на годину);
  • 9 та 10 числа – всі відділення не будуть працювати.

Тож, якщо вам потрібно сходити до фінансової установи, то треба спланувати все заздалегідь. Також варто нагадати, що вихідні ніяк не повинні вплинути на можливість зробити якийсь грошовий переказ, поповнити інтернет чи мобільний баланс, сплатити за комунальні послуги. Все це та багато іншого можна зробити в спеціальному додатку «Приват24», не виходячи з дому. Зробити це можна і за допомогою смартфона, і за допомогою веб-версії через комп’ютер.

Крім того, не варто забувати про карантин на фоні спалаху коронавіруса. Якщо ви вже спланували похід в банк чи в іншу установу, то слід пам’ятати про необхідність соціальної дистанції, а також захисних масок. Якщо ж на вулиці комфортна погода, а ви натрапили на чергу, то краще почекати на свіжому повітрі, а не в людному приміщенні.

Нагадаємо, раніше портал Стіна писав про те, що в компаніях «Укрпошта» та «Нова пошта» опублікували свої графіки на святкові дні. Стало відомо, коли не вийде отримати свою посилку.

Крім того, вже завтра українці будуть святкувати Великдень. В мережі з’явився графік трансляцій богослужінь. Стало відомо, де та коли можна дивитися.

Також зазначалося, що синоптик Наталя Діденко дала прогноз на Великдень. Стало відомо, якою буде погода в цей день.