В Україні вже восени почнуть виплачувати пенсії по-новому

Нововведення будуть діяти вже з вересня цього року. Так, українських пенсіонерів, які на сьогодні отримують виплати через пошту, переведуть на банківські картки. Така інформація з’явилася на офіційній сторінці Міністерства соціальної політики в Twitter.

Гроші. Фото: YouTube, скрін
Гроші. Фото: YouTube, скрін

Ситуацію прокоментував заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко. За його словами, статистика каже про те, що щороку людей, які отримують виплати через фінансові установи, стає все більше. При цьому приблизно третина пенсіонерів продовжує отримувати свої виплати через поштову доставку. Тепер всі вони будуть отримувати гроші виключно на банківські картки.

Всього уповноважених урядом банків 40 – саме з них українці зможуть обирати для себе будь-який. В список потрапили «ПриватБанк», «ОщадБанк», «Райфайзен» та інші популярні фінансові установи. Якщо ж до 1 вересня людина не обере для себе банк, то їй відкриють картку в будь-якому. Проте, варто підкреслити, що в майбутньому громадяни зможуть і змінити установу за власним бажанням.

Деяким пенсіонерам все ж продовжать сплачувати за державний рахунок доставку виплат. Це стосується громадян, які старше за 80 років, мають інвалідність першої групи, а також тих, хто а висновком лікарсько-консультативної комісії потребує стороннього догляду, пояснив заступник міністра мінсоцполітики.

За словами Віталія Музиченко, банки матимуть право надавати можливість доставки і іншим категоріям громадян. На сьогодні, підкреслив представник Мінсоцполітики, така реформа може надати можливість для розвитку банківських послуг, зокрема – у віддалених куточках країни.

Також варто нагадати, що пенсіонерів влітку очікують і інші зміни – зростання виплат. Справа в тому, що прожитковий мінімум вже з липня зросте на 85 гривень. В результаті мінімальні виплати від ПФУ підіймуть до 1 854 гривні. Разом з тим максимальні виплати зростуть на 850 гривень – до 18 540 гривень.

Нагадаємо, раніше портал Стіна писав про те, що уряд запровадив нову карантину допомогу. Стало відомо, як саме можна отримати гроші від держави.

Також повідомлялося, що українцям розповіли, за які порушення можуть забрати половину зарплатні чи державної виплати. Важлива інформація для громадян.

Крім того, в Україні планують збільшити державну допомогу на дітей. Стало відомо, скільки будуть отримувати грошей молоді батьки.

Популярные новости сейчас

В Украине электронные паспорта приравняют к бумажным: в Кабмине назвали точную дату

Никакой жары и осадков: синоптики рассказали, какой будет погода в Украине 25 июля

Молодая жена Виктора Павлика кардинально изменилась: трендовая стрижка ей к лицу

Показать еще