Метеоролог Наталя Діденко розповіла, якою буде погода в четвер

Свій прогноз експерт опублікувала на своїй сторінці в соціальній мережі. За її словами, середина весни в Україні характерна атмосферними фронтами, яки приносять з собою дощі та навіть мокрий сніг. Тепер спеціаліст розповіла, якої погоди очікувати вже завтра, 15 квітня.

Погода в Україні. Фото: YouTube, скрін
Погода в Україні. Фото: YouTube, скрін

Так, за прогнозом Наталі Діденко, завтра є висока вірогідність мокрого снігу в західних областях. Особливо це стосується району Карпат. Температура в цих регіонах очікується від 2 до 8 градусів тепла протягом дня. Що стосується інших областей України, то переважно буде температура від 10 до 16 градусів. Синоптик зазначила, що, хоч багато хто буквально плаче від снігу в середині весни, але варто погодитися, що все ж таки це не листопад.

Що стосується столиці, то в Києві завтра, 15 квітня, теж будуть дощі, що може порадувати фермерів, або тих, в кого є власні дачі, бо все ж таки опади іноді дійсно потрібні. Температура повітря в Києві в четвер буде від приблизно в районі 12-13 градусів тепла.

«Не журіться снігом, не журіться дощем, все буде так, як нам треба», - пише в своєму прогнозі синоптик Діденко.

Варто нагадати, що, не дивлячись на те, яка за вікном погода, наразі краще не ходити в громадські місця, коли є така можливість. Не треба забувати, що зараз в Україні діє карантин, під час якого важливо дотримуватися правил, зокрема – носити захисні маски та дотримуватися соціальної дистанції. До того ж, вже більше десяти регіонів, включно зі столицею, потрапили до «червоної» зони карантину. Отже, варто пам’ятати про важливі правила та зберігати своє здоров’я.

Нагадаємо, раніше портал Стіна писав про те, що українцям розповіли, якими будуть найближчі дні. Так, за словами досвідченого метеоролога, на територію України насуваються одразу два атмосферних фронти. Стало відомо, яких прогнозів очікувати.

Також повідомлялося, що в мережі з’явився перелік всіх свят, які чекають на українців вже в травні. Стало відомо, скільки ми будемо відпочивати від роботи.

Крім того, стало відомо, що великодній кошик цього року буде значно дорожчим. З’явилася інформація про те, скільки грошей українцям доведеться витратити на свята.