Що сьогодні під забороною та чим цей день запам'ятався в історії

У четвер, 8 квітня шанується пам'ять Архангела Гавриїла, при цьому в народі день мав назву Гавриїл Благовіст. Його необхідно провести, відпочиваючи й присвятивши час заняттям спорту або медитації. Можна займатися роботою, проте весь час буде витрачено даремно і ніякого результату добитися не вдасться, більш того, можливі навіть негативні наслідки, пише Уніан.

Церковь.  Фото: скриншот YouTube-видео
Церковь. Фото: скриншот YouTube-видео

У всьому світі сьогодні святкується День малювання птахів, Міжнародний день циган, День народження пожежної драбини й Міжнародний день Будди. У Таджикистані відзначається день економіста, в Канаді - День рожевого, в Японії - День квітів, а в Сполучених Штатах - День емпанади та День "Наше все".

Народні прикмети й заборони 8 квітня

  • Черемуха зацвіла - попереду тепло і можна буде приступати до посадки картоплі;
  • Яка буде погода сьогодні, такою ж вона буде і 8 жовтня;
  • На вулиці заморозки - слід готуватися до холодної весни, а літо прийде із запізненням.

Сьогодні під забороною будь-які хірургічні операції, в тому числі й відвідування стоматолога. У разі, якщо все-таки зважитися навіть на пломбування зубів, то результат з високою часткою ймовірності буде невдалим. Крім того, в цей день не можна лихословити й заздрити.

Чим сьогоднішній день запам'ятався в історії

8 квітня 1766 році в Сполучених Штатах видали патент на першу у світі пожежну драбину, висота якої становила трохи більш як 10 метрів. У 1820 на острові Мілос була знайдена статуя, яка в сучасному світі відома як Венера Мілоська. У 1847 році в Києві відбувся арешт Тараса Шевченка та історика Миколи Костомарова. У 1853 році відбулося відкриття першого шахового клубу. У 1971 році неподалік від Лондона затвердили циганські прапор і гімн в рамках першого Всесвітнього конгресу ромів. У 2014 році Windows XP була позбавлена ​​технічної підтримки.

В цей день іменини відзначають Василь, Гаврило, Лариса, Анна й Алла.

Нагадаємо, що українцям слід готуватися до чергових похолодання, дощів і навіть заморозків. Окрім цього, погода на Великдень, який у нинішньому році будуть відзначати 2 травня, здивує кожного.

Раніше портал "Стіна" повідомляв, що вперше за багато років православне свято Великдень випадає аж на травень, а не на квітень. Стало відомо, скільки будуть відпочивати українці.

Крім того, нинішня весна з морозами та мокрим снігом дивує українців. Відомий синоптик розповів, коли нарешті в нашу країну прийде довгоочікуване тепло.