Що сьогодні під забороною та чим цей день запам'ятався в історії

У середу, 7 квітня відзначається Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке є одним з 12 найважливіших свят року. У цей день архангел Гавриїл сповістив Діву Марію про майбутнє народження Ісуса Христа. У народі існувала думка, що сьогодні зима зазнає остаточної поразки від весни, а земля отримує благословення від Бога на старт посівної. Також це свято вважається жіночим, і всі дівчата з жінками поспішали до церкви для молитов про щастя, хороше заміжжя, добробут в родині, здоров'я дітей та вирішення будь-яких складних ситуацій, пише Уніан.

Церковный праздник. Фото: скриншот YouTube-видео
Церковный праздник. Фото: скриншот YouTube-видео

У всьому світі сьогодні святкується День народження регбі, Всесвітній день здоров'я, а також Міжнародний день бобра. У Чехії відзначається День освіти, в Киргизстані - День народної квітневої революції, у Вірменії - День материнства і краси, в Мозамбіку - День жінок, а в Сполучених Штатах - День кавових кексів і День пива.

Народні прикмети 7 квітня і що заборонено робити

  • Гроза сьогодні - попереду чекає тепле літо, багате на врожай горіхів;
  • Сира погода - слід готуватися до хорошого грибного урожаю;
  • Чисте і сонячне небо - в літню пору буде чимало гроз.

Сьогодні під забороною важка фізична праця, а також не можна сумувати, злословити та поширювати плітки. Не варто також давати що-небудь в борг, оскільки можна накликати на себе невдачу, а також варто відкласти поїздки, навіть якщо вони давно заплановані. Жінкам не рекомендується відвідувати перукаря, в'язати й шити, а також готувати їжу до настання вечора.

Чим цей день запам'ятався в історії

7 квітня в 1348 році з'явився Карлов університет в Празі, який є першим слов'янським і одним з найстаріших в Європі. У 1795 році закон у Франції затвердив одиниці маси - кілограм і довжини - метр. У 1827 році почалися продажі сірчаних сірників. У 1927 році відбулося перше телевізійне мовлення на велику відстань. У 1994 році в Руанді розпочався геноцид, який позбавив життя 937 тисяч осіб за 100 днів.

Сьогодні іменини відзначає Тихон.

Нагадаємо, що українцям слід готуватися до чергових похолодання, дощів і навіть заморозків. Окрім цього, погода на Великдень, який у нинішньому році будуть відзначати 2 травня, здивує кожного.

Раніше портал "Стіна" повідомляв, що вперше за багато років православне свято Великдень випадає аж на травень, а не на квітень. Стало відомо, скільки будуть відпочивати українці.

Крім того, нинішня весна з морозами та мокрим снігом дивує українців. Відомий синоптик розповів, коли нарешті в нашу країну прийде довгоочікуване тепло.