Клієнт Ощадбанку поскаржився на комісію в додатку

Під час карантину чимало українці почали активніше користуватися банківськими додатками на гаджетах. Тим паче, що сплатити за комунальні послуги таким способом можна навіть вигідніше, проте ситуації бувають різні. На цей раз клієнт Ощадбанку поскаржився під дописом фінустанови в соціальній мережі на комісію за сплату комуналки.

Ощадбанк. Фото: YouTube, скрін
Ощадбанк. Фото: YouTube, скрін

Так, користувач Юрій Юрієвич написав в коментарях про те, що він сплачував комунальні послуги за допомогою спеціального додатку Ощад24. Скористувався чоловік функцією «довільні реквізити». За словами клієнта фінансової установи, раніше на це не було ніякої комісії. Проте, на цей раз з його рахунку комісію зняли. Чоловік не зрозумів, чому це сталося, якщо раніше комісію списували з рахунку тільки в тому разі, коли сума була вища за п’ять тисяч гривень.

Представники фінансової установи відповіли клієнту на його скаргу. Повідомляється, що наразі діють нові тарифи, які були оновлені з 25 березня цього року. Згідно з новими правилами, якщо йде мова про переказ коштів з рахунку Ощада на рахунок Ощада, то комісію не будуть списувати з рахунку. Однак, якщо мова йде про рахунок іншого банку, то буде комісія в розмірі 0,5 відсотків від суми транзакції. При цьому додали, що мінімальна сума комісії складає дві гривні.

Варто нагадати, що під час карантину експерти радять активніше користуватися якраз безготівковою сплатою послуг. Пояснюється це і безпекою, адже заплатити за комунальні послуги за допомогою спеціального додатку на своєму смартфоні можна прямо з власної квартири.

Нагадаємо, раніше портал Стіна писав про те, що уряд запровадив нову карантинну допомогу. Так, громадяни зможуть отримувати по вісім тисяч гривень. Стало відомо, як правильно надіслати заявку.

Також повідомлялося, що в Міністерстві соціальної політики планують монетизували пільги на проїзд в громадському транспорті. Ситуацію прокоментувала голова міністерства Марина Лазебна.

Крім того, в Україні громадяни вже можуть отримувати субсидії готівкою. Експерти пояснили українцям, чому такий вид отримання знижки вигідніше.