Метеоролог Наталя Діденко поділилася прогнозом на завтра

Довгий тиждень Україну охоплювали дощі. Тепер по всім регіонам стане тепліше, а опади поступово йдуть. Такий прогноз на 25 травня на своїй сторінці в соціальній мережі дала синоптик Наталя Діденко.

Природа. Фото: YouTube, скрін
Природа. Фото: YouTube, скрін

За словами синоптика, циклон, який приніс в Україну дощі з похолоданням, вже йде з нашої території. Проте опади все ще будуть в деяких регіонах. Зокрема, це стосується західних та східних областей – там місцями пройдуть дощі. Однак на території України вже починає підвищуватися температура, ніби нагадуючи, що скоро початок літа.

Так, 25 травня очікується від 20 до 25 градусів. В західних регіонах може бути сильний вітер, попередила синоптик своїх читачів, варто бути обережними. Що стосується Києва, то в столиці також буде тепла погода – очікується від 20 до 22 градусів тепла протягом дня. Також Наталя Діденко розповіла, що можна чекати цього тижня.

В наступні дні будуть з’являтися дощі з грозами, однак температура повітря буде залишатися високою: від 20 до 25 градусів тепла. Більше того, в східних областях прогнозують більш спекотну погоду – до 30 градусів тепла.

«Поки ще сонце не пече люто, трава, листочки та квіти - хоч сам пасися, температура повітря найкомфортніша для наших карантинних організмів, умови ізоляції послаблені - якраз час максимально використовувати перебування на свіжому (в кого вже яке) повітрі», - пише синоптик в своєму прогнозі в соціальній мережі.

Також варто пам’ятати про карантин. Навіть, якщо на вулиці стало тепло, не треба забувати про необхідність мати захисну маску в громадських місцях и зберігати соціальну дистанцію.

Нагадаємо, раніше портал Стіна писав про те, що в червні українці отримають чимало додаткових вихідних. Це пов’язано зі святами. Стало відомо, скільки будемо працювати в червні.

Також повідомлялося, що синоптики розповіли, яким буде літо цього року. Стало відомо, якою буде погода в період відпусток.

Крім того, українцям пояснили, в кого та на скільки підвищаться пенсії влітку. Стало відомо, яких надбавок варто очікувати.