Спеціалісти NASA зафіксували астероїд, який наближається до нашої планети

В соціальних мережах нерідко обговорюють астероїди чи інші космічні тіла, які можуть в будь-який момент дістатися до Землі. Однак на сьогодні є технології, які дозволяють експертам дізнаватися про такі загрози заздалегідь. На цей раз представники NASA повідомили, що є астероїд, який вже рухається в бік нашої планети, передає видання NewsWeek.

Астероїд. Фото: YouTube, скрін
Астероїд. Фото: YouTube, скрін

Варто зазначити, що, згідно з даними аеронавтиків, 2021 AE4 (так назвали астероїд) повинен був вже 6 травня дістатися нашої планети та бути максимально близько. Спеціалісти також визначили приблизний час – біля 19 години. Однак хвилюватися через те, що в Землю летів астероїд причин немає. Експерти пояснили, чому.

Справа виявилася з розмірах цього космічного тіла. За даними спеціалістів, діаметр цього каміння може складати приблизно 120 метрів. Це значить, що його величина в реальності десь приблизно 250 метрів. Для астероїда такий розмір дуже невеликий, тож і для нашої планети він не є якоюсь жаливою загрозою, пояснили представники NASA.

Як вже неодноразово пояснювали експерти, в космосі та на Землі різний атмосферний тиск, що знають навіть школярі. Через це частіше за все астероїди, які прилітають на нашу планету після зіткнення з атмосферою розліплюються на шматки. Тож такий невеличкий астероїд може виявитися для людства навіть непомітним.

Це вже каже про те, що не дивлячись на теку новину, точно немає підстав, щоб хвилюватися або шукати в інтернеті теорії про кінець світу. Тим паче, що з сучасними технологіями експерти з таких великих кампаній можуть попереджувати про подібні ситуації заздалегідь.

Астероїд. Фото: NewsWeek

Нагадаємо, раніше портал Стіна писав про те, що синоптик Наталя Діденко дала українцям новий прогноз погоди. За словам експерта, в Україні знову буде похолодання та дощі.

Також повідомлялося, що українцям розповіли про те, як зміняться суми в платіжках вже після травневих свят. Стало відомо, скільки будемо платити за газ, світло та воду.

Крім того, в Міністерстві освіти України розповіли, які будуть правила вступу до вищих навчальних закладів цього року. Зазначається, що абітурієнти будуть складати вступний іспит.