Новий очільник НАК "Нафтогаз" дав пресконференцію та відповів на болючі запитання

Як відомо, 28 квітня голову НАК "Нафтогаз" Андрія Коболєва було звільнено з посади голови компанії, а 29 квітня призначено на місце Коболєва Юрія Вітренка. Відповіді на питання журналістів Вітренко оприлюднив у трансляції на Facebook, де проходила пресконференція.

Газові труби. Фото: скріншот Youtube
Газові труби. Фото: скріншот Youtube

Вітренко зазначив, що компанія, на яку його призначили бути очільником йому не нова. Він працював у ній працював з перервами на навчання та на роботу в інших компаніях.

Своєю задачею Юрій Вітренко бачить поліпшення результативності компанії саме у питанні видобутку свого природного газу. Збільшення обсягів виробництва та розвиток внутрішньої компанії "Укргазвидобування".

Варто зазначити, що Вітренко не прямо пояснив зміну керівництва тим, що Нафтогаз показав збиток, підтверджений на міжнародному рівні. Його задача так вести діяльність компанії, щоб отримати прибуток.

У Вітренка запитали, чи будуть знижуватися ціни на газ для населення, які нещодавно оприлюднила компанія, та чи будуть переглянуті контракти з постачальниками.

Вітренко відповів, ледь стримуючи посмішку, що його тішить, що його посада асоціюється в українців зі зниженням ціни на газ.

Проте зазначив, що він виступає за те, щоб ціни на газ були економічно обґрунтовані, та запевнив, що він розуміється в економічному обґрунтуванні:

"Завданням національної компанії є створювати умови економічного обґрунтування ціни, щоб рівень був нижчим. І ми будемо створювати умови, щоб економічний рівень ціни був нижчим".

Одним з умов Юрій Вітренко назвав - збільшення власного видобутку, і чсаме таке завдання буде поставлене перед "Укргазвидобуванням". Також Вітренко зазначив, що ще однією умовою для зниження ціни на газ для українців буде прозорий ланцюжок між видобутком газу до потрапляння його до українських споживачів. "Щоб не було зайвих посередників, надбудов і таке інше", - заявив новий очільник газової компанії.

Як раніше писав портал Стіна, голова Кабміну оприлюднив які причини можуть вплинути на надання українцям субсидії.

Раніше Стіна інформувала, що Прем'єр-иіністр України, Денис Шмигаль розповів, що влітку очікується зниження ціни на газ по тарифу "Річний" для всіх українців.

Популярные новости сейчас

5,1 млрд гривен: в Пенсионном фонде обратились с важным заявлением – на кону выплаты украинцев

Сильные порывы ветра и пронзающий холод: 6 октября погода подпортит украинцам настроение, прогноз Диденко

В Украине электронные паспорта приравняют к бумажным: в Кабмине назвали точную дату

Показать еще

Нагадаємо, що всі газопостачальні компанії оприлюднили ріні тарифи на газ, які будуть діяти на території всієї України.