Ощадбанк пояснив клієнтам, що робити, якщо термін дії картки закінчується

Один з найпопулярніших державних банків, "Ощадбанк" повідомив власника карток, які є внутрішньо переміщеними особами, що банк не буде блокувати картку, термін дії якої скінчився, до липня 2021 року. Про це йдеться у оголошенні на сайті банку.

Ощадбанк. Фото: скриншот Youtube
Ощадбанк. Фото: скриншот Youtube

Картки для внутрішньо переміщених осіб, які є клієнтами банку і обслуговуються за пакетом "Мій рахунок", не будуть блокуватися до 1 липня 2021 року, якщо їх термін дії завершився.

В повідомленні наголошують, що банк продовжує випускати нові картки, за графіком та доставляє до відділень.

Також по інформації в повідомленні, якщо до користувача прийшла SMS, то картка вже знаходиться у відділені.

Українцям, які не змогла забрати нову картку у відділенні, можна продовжувати користуватися старою карткою, до 1 липня 2021 року включно, та за появи можливості, необхідно з’явитися у відділення та забрати нову картку.

Варто зазначити, що нову карту Ощадбанк пропонує безкоштовно, та пропонує досить таки багато послуг онлайн.

Варто сказати, що "Ощадбанк" на початку року розпочав видавати іпотечні кредити. Тепер іпотечні відділення працюють у 23 містах України, а відділень, які працюють у цьому напрямку є 30.

Згідно з повідомленнями "Ощадбанку", українці все частіше звертаються за іпотечним кредитуванням, і навіть називають це зростання стабільним.

Як раніше писав портал Стена з'явився порядок арешту та списання коштів. Це стосується багатьох фінансових установ.

Раніше Стена інформувала, що "Приватбанк" запустив для українців нову послугу онлайн, яка дозволить зекономити не тільки час, а ще й нерви, адже дозволить відвідувати відділення без черг.

Нагадаємо, що в Україні стали арештовувати рахунки українців за несплату комунальних боргів.