"Нафтогаз" запропонував ціни, які діятимуть 12 місяців, подробиці, скільки доведеться платити

З 1 травня в Україні у компаніях, які постачають газ населенню будуть діяти тарифи протягом наступних 12 місяців. Нові тарифні плани показала компанія "Нафтогаз" для своїх постійних клієнтів та для ПОН. Про це стало відомо з офіційної сторінки на Facebook "Нафтогазу".

Газ. Фото: скріншот Youtube
Газ. Фото: скріншот Youtube

В компанії зазначили, що тарифи на рік запропонують усі компанії-постачальники, згідно з постановою НКПЕКП. Також "Нафтогаз" підкреслив, що прагне залишатися лідером низьких цін в Україні.

Тарифний план, по якому буде відбуватися нарахування для громадян, має назву "Фіксований", а ціна на рік складатиме 7,96 грн за кубометр блакитного палива. Це ціна, яка не враховує вартість доставки, підкреслюють у компанії.

За умовами тарифного плану "Фіксований" від Нафтогазу не передбачено передплат. Клієнти сплачують лише за спожите паливо до 25 числа наступного місяця. Також цей тариф можуть підключити отримувачі субсидій та пільг.

Ціна на блакитне паливо у "Фіксованому" дорівнює 7,96 грн/куб.м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки). Вартість для клієнтів ПОН -

Ціна на газ. Фото: скрін. Facebook

Крім того, компанія анонсувала у червні нові тарифи, які будуть діяти протягом сезону.

У "Нафтогазі" зазначили, що для тих громадян, які втратили свою газову компанію постачальника, пропонується стати клієнтом ПОН, тобто постачальника останньої надії. Ці послуги надає НК "Нафтогаз".

Деякі компанії, такі, як "Торгова електрична компанія", "Чернівецька обласна енергопостачальна компанія", "Євода Трейд", "Чернівцігаз", вже раніше визначилися з тарифами на рік, та показали їх своїм клієнтам.

У травні на річний тариф будуть переведені всі українці. Попри те надалі, якщо у громадян виникне бажання, то можна повернутися на "Місячний" план. Основна різниця "Річного" тарифу від "Місячного" в тому, що у "Річному" громадяни платять фіксовану ціну весь рік.

Повідомлення від Нафтогазу про тариф на рік. Фото: скриншот Facebook

Раніше портал "Стіна" повідомляв, що деякі компанії вже оголосили свої тарифи на газ на рік, як того передбачає постанова НКРЕКП.

Популярные новости сейчас

В Украине электронные паспорта приравняют к бумажным: в Кабмине назвали точную дату

Никакой жары и осадков: синоптики рассказали, какой будет погода в Украине 25 июля

Молодая жена Виктора Павлика кардинально изменилась: трендовая стрижка ей к лицу

Показать еще

Також ми писали, що в Україні найближчим часом може подорожчати комуналка.

Нагадуємо, що в країні очікуються зміни щодо субсидій та пенсій, найближчим часом громадяни дізнаються, кого торкнуться зміни.