Пенсійний фонд розповів, які пенсії отримують різні категорії громадян

Попри скрутне економічне становище, Пенсійний фонд все ж таки провів індексацію виплат у березні більшості пенсіонерів. Також Пенсійний фонд відзвітував, скільки станом на 1 квітня пенсіонерів в Україні та які категорії отримують певний розмір грошових виплат. У вигляді інфографіки Пенсійний фонд показав усі деталі.

Пенсіонерка. Фото: скріншот YouTube-відео
Пенсіонерка. Фото: скріншот YouTube-відео

Варто зазначити, що прем'єр-міністр України повідомив, що проіндексувати виплати майже 8 млн особам. Хоча йшлося про середній розмір добавки у 308 гривень, однак більшість отримали всього по 100 грн.

Але, є й ті, що отримали надбавку в 70 грн, а інші - по 9 тисяч. Кому ж так пощастило, вказано в одному з опублікованих графіків.

Пенсіонери розділені на різні групи, оскільки не всі отримують виплати по осягненню відповідного віку. До слова, таких осіб зараз хоч і найбільше - 8 316 443 особи, але це не уся кількість пенсіонерів. Вказано, що такі громадяни з 1 квітня отримують приблизно 3 770 грн.

Далі за кількістю йдуть особи, що отримують грошову допомогу у зв'язку з інвалідністю. Таких громадян у нас проживає 1 367 192 особи. В середньому на місяць розмір пенсії у таких українців 2 825 грн.

У 550 487 осіб, які вийшли на пенсію як військовослужбовці розмір щомісячної виплати складає 5 650 грн.

Понад 530 тисяч отримують виплати у зв'язку зі втратою годувальника. Розмір виплат складає 3 227 грн.

Ще 212 345 осіб отримують 3 403 грн виплати за вислугою років. Понад 71 тисячі осіб призначена соціальна пенсія, яка відповідає розміру мінімальної пенсії у 1785 грн.

Однак, найбільший розмір виплат отримують в Україні суді, на довічному грошовому утриманні знаходиться лише 3 556 осіб, але розмір виплати у них становить 77 387 грн.

За останній час пенсію суддям підняли на 9 425 грн, тоді як особам, що захищали Україну, тобто військовим додали лише 67 грн.

Категорії пенсіонерів та середні виплати. Фото: Пенсійний фонд

Раніше портал "Стіна" повідомляв, що стало відомо, кому період локдауну включатимуть до страхового стажу.

Популярные новости сейчас

В Украине электронные паспорта приравняют к бумажным: в Кабмине назвали точную дату

Никакой жары и осадков: синоптики рассказали, какой будет погода в Украине 25 июля

Молодая жена Виктора Павлика кардинально изменилась: трендовая стрижка ей к лицу

Показать еще

Також ми писали, що на початку травня Уряд додатково виплатить грошову допомогу деяким категоріям українців.

Нагадуємо, що у певних випадках з пенсій можуть забирати від 20 до 50%, з'явилися подробиці.