"Київстар" попередив про зміну тарифу

Абоненти "Київстар" невдоволені отриманими послугами зв'язку та Інтернету. Це при тому, що для деяких абонентів вартість тарифів підвищать, про що вже попередили у sms-повідомленні. Також оператори мобільного зв'язку повідомили у Facebook, хто отримає компенсацію та чому "Київстар" підвищує тариф.

"Київстар". Фото: скріншот YouTube-відео
"Київстар". Фото: скріншот YouTube-відео

Під постом "Київстар" про новинки для дітей абоненти компанії почали жалітися на неякісні послуги.

Деякі користувачі під'єднали Інтернет на мобільний пристрій, але користуватися ним не можуть, бо він не працює. Компанія кожен день повідомляє про те, що Інтернет запрацює, але тривають ремонтні роботи вже 9 днів. Користувачка обурена, що вона заплатила гроші і тепер не може користуватися послугою. Вона вирішила, що більше не буде співпрацювати з "Київстар".

Інший користувач вже місяць як не може користуватися Інтернетом від компанії. Натомість компанія пообіцяла, коли усі проблеми будуть усунуті, у якості відшкодування збитків клієнтам буде проведена перетарифікація. Однак, така відповідь абонентів не задовольнила.

Коментарі. Фото: Facebook

Інші ж обурені тим, що з рахунку знімають гроші, при чому сума у рази за ту, що вказана у тарифі. Щоб розв'язати питання, дуже важко додзвонитися до операторів, при чому так відбувається у багатьох.

Коментарі. Фото: Facebook

А ще один користувач з Черкаської області став вимагати пояснити підвищення тарифу. Повідомлення йому прийшло у sms.

Коментарі. Фото: Facebook

Оператор вказав, що до такого кроку компанія змушена вдаватися, щоб оновлювати послуги, розширювати покриття та підтримувати обладнання.

Коментарі. Фото: Facebook

Однак, чоловік відповів, що за 1,5 роки якість Інтернету у селі не покращилася, чоловік написав, що не може через низьку швидкість навіть оплачувати послуги через Інтернет від компанії.

Популярные новости сейчас

В Украине электронные паспорта приравняют к бумажным: в Кабмине назвали точную дату

Никакой жары и осадков: синоптики рассказали, какой будет погода в Украине 25 июля

Молодая жена Виктора Павлика кардинально изменилась: трендовая стрижка ей к лицу

Показать еще

Раніше портал "Стіна" повідомляв, що "Київстар" презентував новий тариф та повідомив про його переваги.

Також ми писали, що абонентів "Київстар" повідомили про нові умови безліму, скільки треба заплатити.

Нагадуємо, що з 9 квітня абоненти "Київстар" можуть безоплатно користуватися деякими послугами. Раніше ними можна було користуватися тільки в обмеженій кількості, але зараз компанія надає більше можливостей для користування.