Кабмін опублікував перелік

Уряд пообіцяв під час дії посиленого карантину надати грошову допомогу у сумі 8000 грн тим громадянам, що проживають на території, яку згідно з рішенням Міністерства охорони здоров'я віднесуть до "червоної" карантинної зони. Постанова Кабміну вже набрала чинності, починаючи з 12 квітня українці вже зможуть подавати заявку через "Дію" на отримання грошової компенсації. Однак, з'явився перелік КВЕДів на сайті Кабміну у постанові №329, які можуть претендувати на отримання допомоги, інші ж залишаться ні з чим.

Гаманець. Фото: скріншот YouTube-відео
Гаманець. Фото: скріншот YouTube-відео

Це вже буде не вперше, як українці отримають компенсацію за карантин. У грудні також перед локдауном громадяни могли отримати допомогу.

Однак, тоді також не всі змогли отримати 8000 грн через те, що їх КВЕДу не було у переліку, за яку Уряд готовий компенсувати збитки. також багато хто з ФОПів вказував декілька КВЕДів, тому теж могли виникати складнощі.

На засіданні Кабміну 7 квітня у попередній перелік були внесені зміни. Тепер громадяни, що проживають у регіонах, що зараз знаходяться у "червоній" зоні, повинні перевірити себе знов у списках. Тих, кого не ма в переліку, держава їм не дасть грошову допомогу.

Як і минулий раз, до переліку Кабміну потрапили заклади торгівлі, сфери послуг та розваг. Детальний перелік та вказані до них номери КВЕДів додаються у вигляді інфографіки.

Тобто ті ФОПи та наймані працівники, що працюють у спеціалізованих магазинах або надають послуги населенню зі списку, вже можуть подавати заяву на отримання карантинних 8000 грн.

Вимоги до найманих працівників ті ж самі, за них повинні сплатити внески та податки, а також їхній розмір заробітної плати в місяць не повинний перевищувати 30 тисяч гривень.

Перелік КВЕД. Фото: kmu.gov.u

Як подати заявку:

  • Потрібно авторизуватися у додатку або ж на вебпорталі "Дія", використовуючи електронний цифровий підпис або ж BankID;
  • У розділі "Послуги" обрати "Отримати допомогу". Вказано, що "Дія" автоматично здійснює перевірку інформації про заявника;
  • Вказати номер свого рахунку в гривнях у форматі IBAN.

Повідомлялось, що гроші повинні зарахувати на рахунок упродовж декількох днів.

Раніше портал "Стіна" повідомляв, що в Києві розширили список пільг для жителів міста на час, поки столиця буде перебувати у "червоній" зоні.

Також ми писали, що прем'єр-міністр України Денис Шмигаль зробив нову заяву, чи може ввести Уряд в Україні тотальний карантин.

Популярные новости сейчас

В Украине электронные паспорта приравняют к бумажным: в Кабмине назвали точную дату

Никакой жары и осадков: синоптики рассказали, какой будет погода в Украине 25 июля

Молодая жена Виктора Павлика кардинально изменилась: трендовая стрижка ей к лицу

Показать еще

Нагадуємо, що з вересня Кабмін змінив формати виплати пенсій та пільг українцям, пенсіонерам потрібно оформлювати картку в банку.