Президент України звернувся до народу

Голова держави Володимир Зеленський разом з першою леді відправився до Катару в рамках офіційного візиту. Тепер на своїй сторінці в соціальній мережі гарант звернувся до українців та розповів про результати свого візиту більш докладніше.

Володимир Зеленський. Фото: YouTube, скрін
Володимир Зеленський. Фото: YouTube, скрін

Варто зазначити, що зустрічався президент з Еміром Катару Тамімом бін Хамадом Аль Тані. За словами Зеленського, від час візиту вдалося підписати 13 міждержавних документів. Зокрема, мова йде також про дві комерційні домовленості. Більшість таких спільних проєктів стали можливими, вважає гарант, завдяки реформам, які відбуваються в нашій державі.

Так, співпрацювати Україна з Катаром надалі будуть у сфері енергетики, інфраструктури, про перспективи військово-технічного співробітництва. Більше того, зараз країни взаємно визнали свідоцтва моряка. Зеленський підкреслив, що це лише перший крок, а попереду – визнання й свідоцтв водія.

Також варто зазначити, що наступного року в Катарі буде проходити чемпіонат світу з футболу, а, за словами президента, наші правоохоронці також будуть там працювати, допомагаючи слідкувати за порядком. Зеленський зазначив, що українських поліцейських запросили, як одних з кращих.

Перша леді Олена Зеленська теж працювала разом з чоловіком. Щоправда, над власними ініціативами. Справа в тому, що завдяки проєктам першої леді в багатьох країнах світу тепер можна почути лекції та екскурсії музеями українською мовою. Тепер настав час зробити те саме й в Катарі, зазначив в своєму зверненні голова нашої держави. За словами Зеленського, цей візит тільки підтвердив, що є всі передумови для того, щоб розглядати Катар в якості одного з ключових партнерів нашої країни.

Нагадаємо, раніше портал Стіна писав про те, що в Україні вже скоро зміниться прожитковий мінімум. Стало відомо, як це вплине на виплати, до яких прив’язаний цей показник.

Популярные новости сейчас

В Украине электронные паспорта приравняют к бумажным: в Кабмине назвали точную дату

Никакой жары и осадков: синоптики рассказали, какой будет погода в Украине 25 июля

Молодая жена Виктора Павлика кардинально изменилась: трендовая стрижка ей к лицу

Показать еще

Крім того, українцям пояснили, кого буде стосуватися квітневий перерахунок пенсійних виплат. Стало відомо, хто так і не дочекається надбавки.

Також повідомлялося, що стало відомо про те, які будуть нові тарифи на електроенергію. Скільки українці будуть віддавати грошей на комунальні платежі?