Що сьогодні не можна робити та який відбиток цей день залишив в історії

У вівторок, 6 квітня відзначається переддень Благовіщення, святкується День святителів Якова, Артемія і Захарія. У цей день обов'язковим є наведення чистоти в будинку, а також потрібно завершити всі розпочаті справи, оскільки працювати буде не можна. Існує обов'язковий звичай - необхідно зібратися всією родиною за пісним столом, прочитати молитву і вшанувати пам'ять покійних предків. Дівчата, які відвідають всеношну в церкві протягом року зустрінуть свого нареченого, а освячене насіння дасть прекрасний урожай, пише Уніан.

Церковный праздник.  Фото: скриншот YouTube-видео
Церковный праздник. Фото: скриншот YouTube-видео

У всьому світі сьогодні святкують День настільного тенісу, День спорту на благо розвитку та миру, а також День різнокольорових стрічок. В Індонезії відзначають День рибалки, в Киргизстані - День працівників фізкультури, в ПАР - День засновників, а в Сполучених Штатах - День попкорну з карамеллю, День студентів-спортсменів, День сіамських котів і Переддень нового пива.

Народні прикмети та що заборонено робити

  • Вночі не буде мінусових температур - варто чекати ранню весну;
  • Весь сніг до цього дня розтанув - попереду більше не буде морозів.

У цей день заборонено лихословити та лаятися, а також вживати жирну і грубу їжу.

Чим цей день запам'ятався в історії

6 квітня 1652 року в Південній Африці голландцем Яном Ван Рібеком був заснований форт Кейптаун. У 1748 виявили руїни Помпеї. У 1938 році Роєм Планкеттом, вченим-хіміком, був відкритий тефлон. У 1965 році відбувся запуск першого у світі комерційного супутника зв'язку під назвою "Рання пташка", який працював на геостаціонарній орбіті. У 1985 році житель Сполучених Штатів Вільям Шредер першим у світі виписався з лікарні зі штучним серцем.

Сьогодні іменини відзначають Володимир, Захар, Петро, ​​Артемій і Стефан.

Нагадаємо, що українцям слід готуватися до чергових похолодання, дощів і навіть заморозків. Окрім цього, погода на Великдень, який у нинішньому році будуть відзначати 2 травня, здивує кожного.

Раніше портал "Стіна" повідомляв, що вперше за багато років православне свято Великдень випадає аж на травень, а не на квітень. Стало відомо, скільки будуть відпочивати українці.

Крім того, нинішня весна з морозами та мокрим снігом дивує українців. Відомий синоптик розповів, коли нарешті в нашу країну прийде довгоочікуване тепло.