Володимир Зеленський у зверненні до народу підняв низку питань

У п'ятницю, 2 квітня Офіс президента опублікував чергове відео, на якому президент України Володимир Зеленський відзвітував перед народом про нові рішення та "з перших вуст" розповів про події в Україні. Відео-звернення з'явилося на YouTube-каналі Офісу президента.

Володимир Зеленський. Фото: скріншот YouTube-відео
Володимир Зеленський. Фото: скріншот YouTube-відео

Розпочав своє звернення до народу президент України про "чорну п'ятницю". Він використав цей термін, щоб схарактеризувати дії деяких українських чиновників, які займалися "великим розпродажем" державного майна - підприємств, природних ресурсів, посад та навіть продавали майбутнє України.

Зеленський пояснив, що преш за все це посадовці, що займалися контрабандою та завдали збитків державі 300 мільярдів гривень. саме стільки не дійшло до державного бюджету через їх дії.

Також дорікнув Володимир Зеленський на неефективну роботу митниці. Через це від роботи відсторонили десятки службовців цього відомства.

Тому, після отримання підтверджених фактів контрабанди від СБУ та РНБО були введені персональні санкції у відношенні топ-десятки української контрабанди. Голова держави підкреслив, що це тільки початок.

Крім того, в Україні запрацював Центр протидії дезінформації. Співробітники нового відомства будуть шукати інформаційних "диверсантів" та пропагандистів як в Україні, так і за її межами.

Окремо прокоментував Володимир Зеленський й ситуацію на Донбасі, де відбулася ескалація конфлікту та загинули й отримали поранення нещодавно наші воїни.

Президент впевнений, що українська армія здатна дати відсіч противнику, але він визнав необхідність продовження перемовин у Нормандському та Мінському форматах.

Зеленський додав, що Україна має підтримку Європи та США щодо повернення своїх територій. Це засвідчує й телефона розмова з новообраним у цьому році президентом США Джо Байденом.

Голова Білого дому заявив, що Україна не залишиться сам на сам з агресією Росії. Було обговорено візит Джо Байдена до України найближчим часом, а також участь США у Кримській платформі та майбутня співпраця.

Раніше портал "Стіна" повідомляв, що Володимир Зеленський проінформував про можливе введення для українців нового документу.

Популярные новости сейчас

В Украине электронные паспорта приравняют к бумажным: в Кабмине назвали точную дату

Никакой жары и осадков: синоптики рассказали, какой будет погода в Украине 25 июля

Молодая жена Виктора Павлика кардинально изменилась: трендовая стрижка ей к лицу

Показать еще

Також ми писали, що українців збурило, що в Росії назвали поета Тараса Шевченка "російсько-українським".

Нагадуємо, що Верховна Рада затвердила вимогу до Росії після загибелі наших військових на Донбасі від рук ворога.