Систему пільг на проїзд в громадському транспорті хочуть змінити

Так, представники Міністерства соціальної політики розробили законопроєкт, який передбачає, що у місцевого самоврядування буде право монетизувати пільги на проїзд в громадському транспорті. Ситуацію прокоментував аналітик Асоціації міст України з питань соціального захисту Назар Миколюк в ефірі «Українського радіо».

Громадський транспорт. Фото: YouTube, скрін
Громадський транспорт. Фото: YouTube, скрін

За словами Миколюка, уряд переклав фінансування таких пільг на місцеве самоврядування ще в 2016 році. Сьогодні ж приблизно 80 відсотків місцевих бюджетів просто не мають достатньо коштів, щоб забезпечити безкоштовний проїзд деяким категоріям громадян. Це питання, зазначає експерт, вже неодноразово доносили до уряду. В результаті, одним з варіантів вирішення питання в Міністерстві соціальної політики побачили у вигляді монетизації такої допомоги.

За думкою експерта таку проблему можна вирішити одним з таких варіантів: або безкоштовний проїзд пільговикам фінансується з державного бюджету, або місцевому самоврядуванню надають право самостійно вирішувати, який буде і порядок, і обсяг такого виду допомоги.

Сьогодні право на безкоштовний проїзд мають чорнобильці, інваліди першої та другої групи, учасники війни, ветерани війни і деякі інші категорії громадян. Проте, насправді далеко не всі з них користуються таким правом, зазначає експерт. Тобто в результаті люди просто будуть використовувати монетизовану допомогу на свій розсуд. Проте, в цьому і є мета такої системи, адже, пригадав спеціаліст, бувають випадки, коли громадяни їдуть в іншу частину міста, бо там хліб на дві гривні дешевше, або просто хочуть покататися містом, а це – все гроші з бюджету.

На сьогоднішній день місцеве самоврядування, чисто теоретично, можуть таки монетизувати безкоштовний проїзд саме міський. Однак що стосується міжміських чи міжобласних перевозок, то тут вже повинні брати на себе відповідальність органи вищого рівня (наприклад, обласні ради), вважає аналітик Асоціації міст України. Крім того, є ще й залізничний транспорт: в цьому випадку, підкреслив експерт, треба буде вирішувати, хто саме повинен платити «Укрзалізниці».

Нагадаємо, раніше портал Стіна писав про те, що в Міністерстві соціальної політики розповіли про державну компенсацію на обслуговування транспорту. В уряді пояснили, хто і як може отримати таку допомогу від держави.

Також повідомлялося, що в парламенті ухвалили важливе рішення стосовно «пакунку маляти». Стало відомо, як тепер молоді батьки будуть отримувати допомогу при народженні дитини.

Крім того, з 1 квітня в Україні розпочався перерахунок пенсійних виплат для працюючих пенсіонерів. Стало відомо, на скільки можуть зрости пенсії, та що будуть враховувати.