Народні депутати прийняли важливе рішення

Останнім часом на Донбасі неспокійно, ситуація дуже загострилася з початку року. Нещодавно під час несення служби окупанти почали обстрілювати українські позиції, що призвело до загибелі одразу чотирьох українських військових. Народні депутати не залишили цю ситуацію поза увагою та на позачерговому засіданні у вівторок, 30 березня затвердили термінову вимогу до Росії. Документ підтримали 308 народних депутатів. Про прийняття важливого рішення повідомила пресслужба Верховної Ради.

Верховна Рада. Фото: скріншот YouTube-відео
Верховна Рада. Фото: скріншот YouTube-відео

Йде мова про проєкт постанови №5312 щодо ескалації збройного конфлікту на Донбасі. В документі Верховна Рада вимагає від Росії негайно припинити бойові дії.

Також в документі Росії нагадали про необхідність дотримуватися режиму припинення вогню та виконати свої міжнародні обов'язки

Країні-окупанту в черговий раз нагадали про необхідність виведення з території України своїх найманців та збройних формувань, яким вона надає фінансування та постачає техніку й зрою. Україна вимагає повернення повного контролю територій, що були окуповані бойовиками.

Також автори постанови очікують, що парламент іноземних держав та міжнародні організації підтримають вимогу України до Росії та засудять її агресивну політику.

У зв'язку з ескалацією ситуації у зоні проведення ООС, Україна сподівається на посилення економічного та політичного тиску на Росію від світових лідерів, щоб країна-окупант припинила свою агресію.

Трагедія з українськими військовими сталася 26 березня, коли недалеко від населеного пункту Шуми ворожий снайпер вбив чотирьох українських військових та поранив ще двох наших земляків.

Раніше портал "Стіна" повідомляв, що користувачів популярної Мережі збурив допис російської організації "Росспівробітництво", яке вказало поета Тараса Шевченка "російським".

Нагадуємо, що став відомий розмір пенсій в Криму та на окупованих територіях Донбасу. Стало відомо, на які виплати живуть люди на окупованих територіях.

Також ми писали, що пенсіонерів попередили про те, що Пенсійний фонд може призупинити нарахування виплат на банківську картку, за якої умови так може статися.